תחומי פעילות

השבחות קרקעות

השבחת קרקעות טומנת בחובה יתרונות רבים וכאשר היא מבוצעת על ידי מומחים זוהי ללא ספק השקעה אטרקטיבית המסוגלת להניב תשואה משמעותית. אולם על מנת להגיע אל השווי העודף אשר מתווסף לקרקע עם השבחתה יש להתמודד עם אתגרים לא פשוטים. השקעת משאבים כספיים, המתנה ללוחות זמנים, הסתייעות במומחים, הכנת החומר הנדרש, גב כלכלי ועוד. קבוצת עמית גרופ שמה לעצמה למטרה לספק למשקיעים בקרקעות למגורים את המעטפת המקצועית הרחבה והמקיפה ביותר.

עמית גרופ היא מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל בהשבחת נכסי מקרקעין וקרקעות. החברה פועלת בפריסה ארצית ומאמינה ביצירת ערך אמיתי למשקיע. עמית גרופ עוסקת אך ורק בקרקעות לא ספקולטיביות אשר עברו תהליכי אישור למגורים בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה.

תהליך ההשבחה

עם איתור קרקע רלוונטית, קבוצת עמית גרופ מעמידה לטובת המשימה צוות מומחים. צוות אשר תפקידו לנתח באזמל עדין את מלוא הפרמטרים שמרכיבים את מודל הכדאיות הכלכלית בפרויקט. החברה מובילה את התהליך להוצאת מכרז קבלני על ידי הכנת תוכנית תב"ע מפורטת בעזרת משרדי האדריכלים הטובים ביותר בישראל.

לכל פרויקט נבחר משרד אדריכלים ייעודי המתאים למשימה לאור ניסיונו ובכפוף להצלחותיו. זאת על מנת לקצר ככל הניתן את לוחות הזמנים ולהגדיל את טווח התשואה. במסגרת הכנת תוכנית התב"ע, קבוצת עמית גרופ משקיעה מאמצים להגדלה ומקסום זכויות הבנייה (למשל על ידי הגדלת צפיפויות לפי תקנת שבס). כמו כן, עמית גרופ מסייעת עם מענה משפטי, עריכת מערכות חוזים מפוצלות, ניהול מו"מ והתמודדות עם בעלי קרקעות, קבלנים, רוכשים, יזמים ומנהלות בירוקרטיות.

קבוצת עמית גרופ פועלת מתוך שקיפות מלאה ובזמינות מירבית. הן לטובת האדריכלים והיועצים המקצועיים, והן לטובת הלקוחות והמשקיעים. עם אישור התב"ע קבוצת עמית גרופ מעמידה לרשות לקוחותיה שתי אפשרויות:

  • מכירת הקרקע בעבור רווח (תחת מיסוי מס שבח).
  • המשך פרויקט תוך תשלום עלויות בנייה בהתאם למכרז קבלנים ורכישת נכס בעלות משמעותית מתחת למחיר השוק.

יזמות נדל"ן

עמית גרופ הינה חברה יזמית בעלת שם בענף הנדל"ן. במסגרת פעילותה ביזמות נדל"ן עמית גרופ מובילה פרויקטים שונים לבנייה רוויה בכל רחבי הארץ. הקבוצה עובדת אך ורק עם קבלני ביצוע מהטובים ביותר לרבות חברות קבלניות מהגדולות במשק. זאת, בכדי להבטיח ללקוחותיה תמורה גבוהה ולוחות זמנים קצרים.

כל פרויקט יזמי בתחום הנדל"ן עם עמית גרופ נבחר בקפידה. ממש כמו יהלום לא מלוטש הזקוק למגע הנכון בכדי לחשוף סגולותיו ברבים. תודות לבחירה המדוקדקת של הפרויקטים, עמית גרופ מתגאה בהצלחות ובבניינים למסירה אשר עם השלמתם נהנים מביקוש רב.

בזכות השקעה בלתי פוסקת באיתור הזדמנויות נדל"ניות ייחודיות, הפרויקטים האקסקלוסיביים של עמית גרופ מתכתבים עם המגמות העדכניות ביותר בשוק. עמית גרופ עושה שימוש במודלים עסקיים ייחודיים וכלים אנליטיים מקצועיים בסטנדרטים בלתי מתפשרים. החברה מתגאה במסירת בניינים שנבנו לאחר תהליכי השבחת קרקעות ובפריסה ארצית מחדרה ועד אשקלון.

התחדשות עירונית

עמית גרופ רואה בהתחדשות עירונית לא רק פוטנציאל עסקי אלא גם בשורה של ממש מבחינת המגמות העדכניות של שוק הנדל"ן הישראלי. החברה בוחרת בקפידה פרויקטים יוקרתיים ומבטיחים של התחדשות עירונית על פי שלל המודלים הרלבנטיים כגון תמ"א 38, פינוי בינוי ועסקאות קומבינציה.

עמית גרופ מפעילה צוותי מומחים אשר מטרתם לזהות מוקדים רלבנטיים להתחדשות עירונית ומסייעת לכל אורך הדרך עם קידום תב"ע ויציאה לבנייה. במהלך הפרויקט עמית גרופ מתקשרת עם הקבלנים הטובים ביותר ועם משרדי האדריכלים המובילים בענף. לרשותה צוות אנשי מקצוע המכיר את הניואנסים החשובים לגבי התחדשות עירונית לרבות ההבדלים הדווקניים בסבך הבירוקרטי בין רשויות מקומיות שונות.

עמית גרופ שוקלת היטב את מכלול ההזדמנויות בפרויקט ואת הכדאיות הכלכלית לטווח הקצר והארוך. זאת מתוך מטרה לקחת חלק רק בפרויקטים בעלי סיכויים גבוהים והימנעות ממהלכים ספקולטיביים ועמומים. במידה שהתנעת הפרויקט תלויה בהיבטים שקשורים בבעלי הקרקעות או דיירים קיימים, עמית גרופ יודעת להציע פתרונות ומסוגלת להסיר חסמים לטובת כלל המעורבים.

קבוצת רכישה

קבוצת רכישה הן חלק בלתי נפרד מה-D.N.A של שוק הנדל"ן הישראלי. עד כדי כך שבשנת השיא שלהן קבוצות הרכישה עמדו מאחורי כ-25% מיחידות הדיור שנבנו במדינה. מרבית קבוצת הרכישה למשקיעים מתנהלות באזור המרכז ותל אביב אך ניתן למצוא הזדמנויות אטרקטיביות לפי מודל זה גם מחוץ לגוש דן והשרון.

קבוצות רכישה טומנות בחובן יתרונות רבים כגון הקטנת הוצאות מימון, הפחתת הרווח היזמי, חיסכון באפיקי פרסום, תכנון מס אפקטיבי, יכולת שליטה גבוהה על גימור הנכס ועוד.

עמית גרופ מובילה פרויקטים של קבוצת רכישה למשקיעים בתחום הנדל"ן על ידי היותה גורם מארגן המאתר הזדמנויות פוטנציאליות ומתמחה בהובלת תהליכים ויזמות נדל"ן. תודות לניסיון הקבוצה בהשבחת נכסים וקרקעות, ובזכות הידע הרב בבנייה ומסירת בניינים בפועל, עמית גרופ היא One Stop Shop לקבוצות רכישה.

עמית גרופ היא גורם מארגן בעל שם ומוניטין אשר ההתקשרות עמו מעניקה למשקיעים ביטחון ומפחיתה למינימום את הסיכונים שכרוכים במהלך. לעמית גרופ שיתופי פעולה הדוקים עם אדריכלים, קבלנים, משפטנים, מהנדסים, שמאים ומגוון אנשי מקצוע מהטובים ביותר בענף.